Sveiki,
Artėja gimtadienis, kurį kiekvienais metais stengiuosi nuslėpti keisdamas jo datą asmeniniame profilyje, ar net ištrindamas. Ne todėl, kad pergyvenčiau, kad dar vieneri meteliai praeity, kad daugiau sidabro ant galvos atsirado, bet todėl, kad nemėgstu papraščiausiai jo švęsti, nemėgstu atsakinėti į sveikinimus, jausti įsipareigojimus. Nemėgstu ir viskas… Bet užtai labai mėgstu draugų susibūrimus bėgimo renginiuose, širdį džiūgina su visais pasilabinti, pamatyti jų šypsenas ir akis… O dar labiau patinka pamatyti kai daugelis jų įveikia savo maratoną, o ypač pirmąjį! Todėl šiemet mano gimtadienis bus – GIMTADIENIO MARATONAS!
Gaila tik, kad į jį negalės atvykti visi norintys, nes situacija Lietuvoje neleidžia daryti masinio renginio. Todėl bandysime išlaviruoti tarp leidimų ir draudimų nieko nepažeisdami 😉 .
Kadangi tai bus šventė su bėgimu, todėl reikalingi bent minimalūs nuostatai.
NUOSTATAI
GIMTADIENIO MARATONAS – tai maratonas, kuriame aistra bėgti, noras judėti, meilė maratonui nugali viską, net didžiausios kliūtys jam nebaisios.
BĖGIMO VIETA, LAIKAS IR NUOTOLIAI
Bėgimo šventė įvyks 2021-04-17.
Tikslus starto laikas ir vieta bus išsiųsta el.paštu kiekvienam patvirtintam dalyviui atskirai.
Tiksli vieta nebus skelbiama viešai siekiant išvengti žiūrovų.
Numatoma bėgimo vieta – Vilniaus kraštas.
Starto laikas bus skirtas kiekvienam gimtadienininkui atskirai, siekiant išvengti masinio susibūrimo.
Numatomos distancijos – maratonas ir pusmaratonis. Norint bėgti trumpesnę distanciją – būtina parašyti prašyme. Kadangi vietų skaičius bus nedidelis ir limituotas, pirmumo teisę teiksime ilgesnes distancijas pasirinkusiems gimtadienininkams.
DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS
Kadangi tai gimtadienis, ir tai ne M.A.M.A. gimtadienis, kad už atvykimą reiktų susimokėti, todėl bėgimas visiems patvirtintiems gimtadienininkams bus NEMOKAMAS! Dovanos irgi NEPAGEIDAUJAMOS, norintys gali atsivežti savų vaišių sau ir savo senai matytiems draugams.
Na, o jei jūsų širdis pakuždės, kad reikia atsidėkoti, mes mielai priimsime jūsų PADĖKĄ/PARAMĄ bėgimo organizavimo išlaidoms padengti.
APDOVANOJIMAI
Kiekvienam gimtadienininkui bus įteiktas atminimo medalis.
Taip pat kiekvienas gimtadienininkas/-ė kartu su medaliu gaus starto/finišo krepšelį su vaišėm jėgų atstatymui 🙂.
DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS
Norintys švęsti bėgikai pareiškia savo norą el.paštu: valdas.smaizys@gmail.com.
Tik gavus patvirtinimą, svečias gali registruotis į gimtadienio šventę.
Numeriai bus išduodami starto vietoje.
EIGA, REZULTATŲ FIKSAVIMAS
Trasoje bus įrengta vandens ir maitinimo stotelė, kurioje gimtadienininkams bus dalinami gėrimai – vanduo, Cola, Izotonikas, gaivieji gėrimai, vaisiai, sausainiai, užkandžiai.
Gimtadienininkų trasų įveikimo rezultatai bus įtraukti į bėgimo protokolą ir paskelbti internetiniame GIMTADIENIO MARATONO puslapyje.
SAUGUMAS
Kiekvienas bėgikas pasirūpina savo saugumu, atsakingai naudoja apsaugines priemones susijusias su Covid19 virusu ir pan. atitinkamai pagal vyriausybės rekomendacijas.
Organizatorius:
Tortadienio kaltininkas Valdas