Valentino diena – tai diena, kai mes drąsiai galime išreikšti savo meilės jausmus, nebijodami būti pasmerkti. Išreikšti žodžiais, laiškais ar net bėgimu.
„Žavi porelė“ – tai bus bėgimas-pasimatymas poroms, porelėms, sielos draugams, slaptiems širdies „Valentinams“ ar net damai su savo mylimu šuniuku.
Ieškokite sau poros ar augintinio, su kuriuo bėgsite, ir dalyvaukite Meilei paskirtame bėgime 🙂.
Čia mes nesivaržysime, čia mes išreikšime savo meilę per bėgimą.

 

I. TIKSLAS
Šiuo bėgimu siekiama suartinti žmones per judėjimą, paskirti vienas kitam neįprastos, bet žavingai naujos formos pasimatymą. Į pasimatymč-bėgimą jūs galite kviesti bet ką, kuriam jaučiate meilč ir sipatiją. Jūsų „valentinu“ gali būti žmona, sūnus, draugas, bičiulis, mylimas šuniukas ar net pliušinis meškiukas 🙂

 

II. LAIKAS IR VIETA
Virtualus Valentino dienos bėgimas-pasimatymas „Žavi porelė“ vyks 2021m. vasario 14d. 0.00 – 23.59val

 

III. DALYVIAI
Šiame bėgime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai ir svečiai iš užsienio; visi pasaulio gyventojai nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir tautybės.
Kiekvienas virtualaus bėgimo dalyvis asmeniškai prisiima atsakomybę už savo sveikatą ir kitas pasekmes galinčias kilti bėgimo metu bei pasibaigus jam ir dėl to nereikšti pretenzijų organizatoriams.
Jeigu yra dalyvių, abejojančių dėl savo sveikatos, jie turi būtinai pasikonsultuoti su šeimos gydytoju ir tik gavus gydytojo leidimą dalyvauti bėgime;
Visi dalyviai privalo laikytis dėl COVID-19 pandemijos paskelbtų sąlygų ir apribojimų toje vietovėje ar šalyje, kurioje planuoja įveikti savo pasirinktą bėgimą.

 

IV. DISTANCIJA, TRASA
Kiekvienas dalyvis trasą pasirenka savarankiškai. Trasa gali driektis jums patogioje vietoje.
Distancija pasirenkama pagal savo pajėgumą – 2km, 5km, 10km arba 15km.
Distanciją galima prabėgti arba praeiti (pvz. šiaurietiškas ėjimas).

 

VI. REGISTRACIJA, BĖGIMO DUOMENŲ FIKSAVIMAS
Į bėgimą dalyviai registruojasi interneto svetainėje maratonai.lt/registracija/valentinobegimas
Registruojamasi iš karto pora-komanda. Kiekvieno poros dalyvio duomenys suvedami atskirai. Komandos (porelės) pavadinimą būtinai parašyti tą patį.
Bėgimo rezultatai (užfiksuotą STRAVA ar kitų bėgimo programų pagalba) siunčiami el. paštu maratomanija@gmail.lt
Jeigu nėra galimybės pateikti įveikto virtualaus bėgimo programos nuorodos, tai reikiamą informaciją galima nufotografuoti bėgikui priimtina/naudojama forma – tam tinka pvz., bėgimo laikrodžio nuotrauka, telefono bėgimo programėlės rodmenų ekrano kopija ir pan. Tokiu atveju prie nuotraukos papildomai surašoma (pakartojama) bėgimo data, atstumas, rezultatas ir atsiunčiame tuo pačiu aukščiau paminėtu el. paštu maratomanija@gmail.com
Siunčiat virtualaus bėgimo duomenis pageidaujama pridėti fotografiją/asmenukę padarytą bėgimo metu arba po bėgimo. Iš šių nuotraukų bus sukurtas albumas ir paskelbtas Maratomanija Facebook paskyroje.
REGISTRUOJANT SAVO KOMANDĄ-PORĄ TEKS REGISTRUOTIS DU KARTUS. Pirmą kartą save, antrą kartą prisijungus – savo „valentiną“. Komandos skiltyje pageidautina rašyti ne savo sportinės komandos, o porelės/komandos pavadinimą

 

V. APDOVANOJIMAI
Šis bėgimas-pasimatymas – ne varžybinis, jame nugalėtojai ir prizininkai neišaiškinami.
Visiems bėgimo dalyviams, susimokėjusiems registracijos mokestį, bus iš karto išsiųsti renginio medalių pora (vienas švelnesnis, kitas vyriškesnis), kad Valentino dieną, įveikę savo distanciją, jūs galėtumėte savo „valentinui“ įteikti malonų siurprizą.
Visi dalyviai galės parsisiųsti ir atsispausdinti renginio dalyvio diplomą/pažymėjimą. Dalyviams, sumokėjusiems startinį mokestį iki sausio 25d., garantuojame medalių atsiuntimą iki Valentino dienos.
Visi virtualaus bėgimo dalyviai įveikę savo pasirinktą distanciją ir atsiuntę rezultatus galės atsispausdinti renginio pažymėjimą apie dalyvavimą bėgime-pasimatyme.
Rezultatai bus suvedami registracijos puslapyje prie kiekvieno dalyvio.
Gražiausios nuotraukos ir bėgimo aprašymo porelėms bus įteikti prizai.

 

VI. DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS
Registracijos startinis mokestis:
iki 2021-01-24 – 19 Eur.
2021-01-25 – 2021-02-13 – 21Eur.

DALYVIŲ SKAIČIUS LIMITUOTAS. PASIEKUS LIMITĄ, REGISTRACIJA BUS STABDOMA!

Registracijos mokestis mokamas už dalyvių porą. Vienas mokestis – du dalyviai ir du medaliai.

Jei medalio nepasiimsite patys iš organizatorių, ir norite, kad jis būtų jums išsiųstas OMNIVA paštomatu, registruojantis pastabose nurodykite paštomato adresą, savo tel.nr. ir sumokėkite 3 Eur siuntimo mokestį (siunčiant Lietuvoje).
Dalyvio startinis mokestis pervedamas į VšĮ „Maratomanija“ atsiskaitomąją sąskaitą SWED banke – LT39 7300 0101 5760 4275 arba PAYSERA – LT123500010004805876 iškart atlikus registraciją į bėgimą. Taip pat galima naudoti REVOLUT. +37061532233
Pavedime nurodykite už kurią komandą (porą) atliekamas pavedimas.
Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas.

 

VII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
Virtualų bėgimą-pasimatymą vykdo VšĮ Maratomanija.
Daugiau informacijos teikiama tel. +370 615 32233 arba el. paštu maratomanija@gmail.lt